- Gyártó: Corsair
- Model: VS350 (75-001834)
- Típus: ATX
- Minősítés: 80 Plus
- Hatékonyság: 85%
- Teljesítmény: 350W
- Ventillátor méret: 12 cm
- Moduláris: nem
- ATX csatlakozó: 20+4 PIN
- 8 PIN EPS (4+4): 1
- PCIe 6+2 PIN csatlakozó: 1
- SATA csatlakozó: 4
- Molex csatlakozó: 3
- Floppy csatlakozó: van
- Méret: 140 x 150 x 86 mm
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
350W tápegység Corsair VS350
4.090Ft
Gyártó: Corsair
Model: VS350 (75-001834)
Típus: ATX
Availability: 8 készleten
| Tömeg | 1.69 kg |
|---|---|
| Gyártó | Corsair |
| Model | VS350 (75-001834) |
| Típus | ATX |
| Minősítés | 80 Plus |
| Hatékonyság | 85% |
| Teljesítmény | 350W |
| Ventillátor méret | 12 cm |
| Moduláris | nem |
| ATX csatlakozó | 20+4 PIN |
| 8 PIN EPS (4+4) | 1 |
| PCIe 6+2 PIN csatlakozó | 1 |
| SATA csatlakozó | 4 |
| Molex csatlakozó | 3 |
| Floppy csatlakozó | van |
| Méret | 140 x 150 x 86 mm |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |
| Gyártói oldal | https://www.corsair.com/ww/en/p/psu/cp-9020052-uk/vs-series-vs350-350-watt-power-supply-cp-9020052-uk#tab-techspecs – Corsair VS350 adatlap |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.