- Tárolókapacitás: 16 GB
- Típus: DDR4 PC RAM
- Sebesség: 2666 MHz
- Feszültség: 1.2V
- Gyártó: Intecko (Micron chip)
- Modell: INTKL4IO
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
Egyéb
16 GB DDR4 2666 PC RAM Intecko (Micron)
38.590Ft
Tárolókapacitás: 16 GB
Típus: DDR4 PC RAM
Sebesség: 2666 MHz
Availability: 30 készleten
| Tömeg | 0.05 kg |
|---|---|
| Tárolókapacitás | 16 GB |
| Típus | DDR4 PC RAM |
| Sebesség | 2666 MHz |
| Feszültség | 1.2V |
| Gyártó | Intecko (Micron chip) |
| Modell | INTKL4IO |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.