- Kapacitás: 16 GB
- Csatlakozás: USB 2.0
- Gyártó: Hiksemi
- Modell: HS-USB-M200S 16G
- Méret: 58 x19 x14 mm
- Szín: szürke és fekete
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
Egyéb
16 GB Hiksemi USB 2.0 pendrive
4.190Ft
Kapacitás: 16 GB
Csatlakozás: USB 2.0
Gyártó: Hiksemi
Availability: 2 készleten
| Tömeg | 0.014 kg |
|---|---|
| Export Condition | new |
| Kapacitás | 16 GB |
| Csatlakozás | USB 2.0 |
| Gyártó | Hiksemi |
| Modell | HS-USB-M200S 16G |
| Méret | 58 x19 x14 mm |
| Szín | szürke és fekete |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.