- Típus: 2.5″ SATA SSD
- Kapacitás: 256 GB
- Csatlakozás: SATA
- Gyártó: vegyes márkájú
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
256 GB SATA SSD 2.5″ (használt)
11.690Ft
Típus: 2.5″ SATA SSD
Kapacitás: 256 GB
Csatlakozás: SATA
Availability: 7 készleten
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Típus | 2.5" SATA SSD |
| Kapacitás | 256 GB |
| Csatlakozás | SATA |
| Gyártó | vegyes márkájú |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.