- Gyártó: FSP
- Model: FSP350-60HHN
- Típus: ATX
- Minősítés: nincs
- Hatékonyság: 85%
- Teljesítmény: 350W
- Ventillátor méret: 12 cm
- Moduláris: nem
- ATX csatlakozó: 24 PIN
- 12V csatlakozó: 1
- PCIe 6 PIN csatlakozó: nincs
- PCIe 6+2 PIN csatlakozó: nincs
- SATA csatlakozó: 4
- Molex csatlakozó: 1
- Floppy csatlakozó: van
- Méret: 86x150x140 mm
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
350W FSP350-60HHN(85) tápegység
6.790Ft
Gyártó: FSP
Model: FSP350-60HHN
Típus: ATX
Availability: 1 készleten
| Tömeg | 2.0 kg |
|---|---|
| Gyártó | FSP |
| Model | FSP350-60HHN |
| Típus | ATX |
| Minősítés | nincs |
| Hatékonyság | 85% |
| Teljesítmény | 350W |
| Ventillátor méret | 12 cm |
| Moduláris | nem |
| ATX csatlakozó | 24 PIN |
| 12V csatlakozó | 1 |
| PCIe 6 PIN csatlakozó | nincs |
| PCIe 6+2 PIN csatlakozó | nincs |
| SATA csatlakozó | 4 |
| Molex csatlakozó | 1 |
| Floppy csatlakozó | van |
| Méret | 86x150x140 mm |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.