- Gyártó: LC-Power
- Model: LC420-12 V2.31
- Típus: ATX
- Minősítés: 80 Plus Bronze
- Hatékonyság: 85%
- Teljesítmény: 350W
- Ventillátor méret: 12 cm
- Moduláris: nem
- ATX csatlakozó: 20+4 PIN
- 8 PIN EPS (4+4): 1
- PCIe 6 PIN csatlakozó: 1
- PCIe 6+2 PIN csatlakozó: nincs
- SATA csatlakozó: 3
- Molex csatlakozó: 1
- Floppy csatlakozó: van
- Méret: 85 x 150 x 141 mm
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
350W tápegység LC-Power LC420-12 80+ Bronze
4.490Ft
Gyártó: LC-Power
Model: LC420-12 V2.31
Típus: ATX
Availability: 1 készleten
| Tömeg | 1.3 kg |
|---|---|
| Gyártó | LC-Power |
| Model | LC420-12 V2.31 |
| Típus | ATX |
| Minősítés | 80 Plus Bronze |
| Hatékonyság | 85% |
| Teljesítmény | 350W |
| Ventillátor méret | 12 cm |
| Moduláris | nem |
| ATX csatlakozó | 20+4 PIN |
| 8 PIN EPS (4+4) | 1 |
| PCIe 6 PIN csatlakozó | 1 |
| PCIe 6+2 PIN csatlakozó | nincs |
| SATA csatlakozó | 3 |
| Molex csatlakozó | 1 |
| Floppy csatlakozó | van |
| Méret | 85 x 150 x 141 mm |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |
| Gyártói oldal | https://www.lc-power.com/en/lc420-12-v2-31/ – LC420-12 V2.31 adatlap |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.