- Gyártó: Akyga
- Model: AK-B1-500E
- Típus: ATX
- Minősítés: nincs
- Hatékonyság: 70%
- Teljesítmény: 500W
- Ventillátor méret: 12 cm
- Moduláris: nem
- ATX csatlakozó: 24 PIN
- 12V csatlakozó: 1
- PCIe 6 PIN csatlakozó: nincs
- PCIe 6+2 PIN csatlakozó: nincs
- SATA csatlakozó: 3
- Molex csatlakozó: 2
- Méret: 150 x 140 x 85 mm
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
- Ezt a mennyiséget nem tudja a kosarába tenni, 1 van készleten, ebből 1 a kosarában. Kosár
Egyéb
500W tápegység Akyga AK-B1-500E
9.690Ft
Gyártó: Akyga
Model: AK-B1-500E
Típus: ATX
Availability: 2 készleten
| Tömeg | 1.5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Akyga |
| Model | AK-B1-500E |
| Típus | ATX |
| Minősítés | nincs |
| Hatékonyság | 70% |
| Teljesítmény | 500W |
| Ventillátor méret | 12 cm |
| Moduláris | nem |
| ATX csatlakozó | 24 PIN |
| 12V csatlakozó | 1 |
| PCIe 6 PIN csatlakozó | nincs |
| PCIe 6+2 PIN csatlakozó | nincs |
| SATA csatlakozó | 3 |
| Molex csatlakozó | 2 |
| Méret | 150 x 140 x 85 mm |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |










Értékelések
Még nincsenek értékelések.