- Tárolókapacitás: 8 GB
- Típus: DDR3 PC RAM
- Sebesség: 1600 MHz
- Feszültség: 1.5V
- Gyártó: Corsair
- Modell: CMZ32(16)GX3M4X1600C10
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
8 GB DDR3 1600 PC RAM Corsair Vengeance
5.990Ft
Tárolókapacitás: 8 GB
Típus: DDR3 PC RAM
Sebesség: 1600 MHz
Availability: 4 készleten
| Tömeg | 0.05 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Tárolókapacitás | 8 GB |
| Típus | DDR3 PC RAM |
| Sebesség | 1600 MHz |
| Feszültség | 1.5V |
| Gyártó | Corsair |
| Modell | CMZ32(16)GX3M4X1600C10 |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.