- Tárolókapacitás: 8 GB
- Típus: DDR3 PC RAM
- Sebesség: 1866 MHz
- Feszültség: 1.5V
- Gyártó: Corsair
- Modell: CMY16GX3M2A2400C11R
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
8 GB DDR3 2400 PC RAM Corsair Vengeance Pro
5.990Ft
Tárolókapacitás: 8 GB
Típus: DDR3 PC RAM
Sebesség: 1866 MHz
Availability: 7 készleten
| Tömeg | 0.05 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Tárolókapacitás | 8 GB |
| Típus | DDR3 PC RAM |
| Sebesség | 1866 MHz |
| Feszültség | 1.5V |
| Gyártó | Corsair |
| Modell | CMY16GX3M2A2400C11R |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.