- Tárolókapacitás: 8 GB
- Típus: DDR3 laptop RAM
- Sebesség: 1866 MHz
- Feszültség: 1.35V
- Gyártó: vegyes
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
8 GB DDR3L 1866 laptop RAM
4.790Ft
Tárolókapacitás: 8 GB
Típus: DDR3 laptop RAM
Sebesség: 1866 MHz
Availability: 1 készleten
| Tömeg | 0.02 kg |
|---|---|
| Tárolókapacitás | 8 GB |
| Típus | DDR3 laptop RAM |
| Sebesség | 1866 MHz |
| Feszültség | 1.35V |
| Gyártó | vegyes |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.