- Csatlakozás: USB
- Gombok száma: 7+1
- Felbontás: max 7200
- Szenzor: optikai
- LED megvilágítás: szivárvány
- Kábelhossz: 1.5 m
- Követési sebesség: max. 7000 fps
- Gyorsulás: max. 20 g
- Szín: fekete
- Anyag: műanyag
- Gyártó: Defender
- Modell: Venom GM-640L
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
Egyéb
Defender Venom GM-640L vezetékes egér
5.390Ft
Csatlakozás: USB
Gombok száma: 7+1
Felbontás: max 7200
Availability: 1 készleten
| Tömeg | 0.15 kg |
|---|---|
| Export Condition | new |
| Csatlakozás | USB |
| Gombok száma | 7+1 |
| Felbontás | max 7200 |
| Szenzor | optikai |
| LED megvilágítás | szivárvány |
| Kábelhossz | 1.5 m |
| Követési sebesség | max. 7000 fps |
| Gyorsulás | max. 20 g |
| Szín | fekete |
| Anyag | műanyag |
| Gyártó | Defender |
| Modell | Venom GM-640L |
| Gyártói oldal | https://uk.defender-global.com/catalog/gaming-mice-1/venom-gm-640l-8-buttons-3200dpi – Venom GM-640L adatlap |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |












Értékelések
Még nincsenek értékelések.