- Kijelző: 23″ (1920×1080)
- Kijelző típus: LED
- Panel típus: IPS
- Válaszidő: 8 ms
- Fényerő: 250 cd/m2
- Kontrasztarány: 1000:1
- Video bemenet: DisplayPort, HDMI, VGA
- Egyéb portok: USB 3.0 (2), USB 2.0 (2)
- Hangszóró: nincs
- Elforgatható kijelző: igen
- Konzolos rögzítés: 100×100 mm
- Fogyasztás: 16.0 W
- Tápkábel: nem tartozék
- Minőségi kategória: Kisebb hibával (A-)
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
- Gyártó: Dell
Egyéb
Dell P2319H monitor („A-” kat.)
19.290Ft
Kijelző: 23″ (1920×1080)
Kijelző típus: LED
Panel típus: IPS
Availability: 10 készleten
| Tömeg | 5.9 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Kijelző | 23" (1920×1080) |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Válaszidő | 8 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Video bemenet | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Egyéb portok | USB 3.0 (2), USB 2.0 (2) |
| Hangszóró | nincs |
| Elforgatható kijelző | igen |
| Konzolos rögzítés | 100×100 mm |
| Fogyasztás | 16.0 W |
| Gyártói oldal | |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Minőségi kategória | Kisebb hibával (A-) |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Dell |












Értékelések
Még nincsenek értékelések.