- Kijelző: 30″ (2560×1600)
- Kijelző típus: LED
- Panel típus: IPS
- Válaszidő: 6 ms
- Fényerő: 350 cd/m2
- Kontrasztarány: 1000:1
- Video bemenet: HDMI (2), DisplayPort, Mini DisplayPort
- Egyéb portok: USB 3.0
- Hangszóró: beépített
- Elforgatható kijelző: igen
- Konzolos rögzítés: 100×100 mm
- Fogyasztás: 54W
- Tápkábel: nem tartozék
- Minőségi kategória: Hibátlan „A” kategória
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
- Gyártó: Dell
- Ezt a mennyiséget nem tudja a kosarába tenni, 1 van készleten, ebből 1 a kosarában. Kosár
Egyéb
Dell UltraSharp UP3017 monitor
81.590Ft
Kijelző: 30″ (2560×1600)
Kijelző típus: LED
Panel típus: IPS
Availability: 4 készleten
| Tömeg | 14.0 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Kijelző | 30" (2560×1600) |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Válaszidő | 6 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Video bemenet | HDMI (2), DisplayPort, Mini DisplayPort |
| Egyéb portok | USB 3.0 |
| Hangszóró | beépített |
| Elforgatható kijelző | igen |
| Konzolos rögzítés | 100×100 mm |
| Fogyasztás | 54W |
| Gyártói oldal | https://i.dell.com/sites/csdocuments/Product_Docs/en/dell_ultrasharp_30_monitor_with_premiercolor_up3017_product_spec_sheet.pdf – UP3017 adatlap |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Minőségi kategória | Hibátlan "A" kategória |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Dell |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.