- Processzor: Core i5-7400
- Processzor típus: Core i5
- Órajel: 4 x 3.00 GHz
- RAM: 8 GB DDR4
- Háttértár: 256 GB SSD
- DVD olvasó: nincs
- Operációs rendszer: Windows 10 Pro
- Gyártó: Fujitsu
- VGA: HD Graphics 630
- Audio: HD Audio
- Hálózat: Gigabit LAN
- HDMI: nincs
- RAM slot: 4 (max. 64 GB)
- Bővítő slot: PCIe3 x16/PCIe2 x4/x1
- SATA port: SATA-III (5)
- M.2 SSD slot: M.2 NVMe 2280
- Portok: USB (10), USB-C (1), PS/2
- Video kimenet: DisplayPort, DVI-D
- Tápegység: Fujitsu 280W
- Ház típus: álló
- Méret: 180 x 304 x 375 mm
- Tápkábel: nem tartozék
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
Egyéb
Fujitsu Esprimo P757 számítógép
58.290Ft
Processzor: Core i5-7400
Processzor típus: Core i5
Órajel: 4 x 3.00 GHz
Availability: 6 készleten
| Tömeg | 9.0 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Processzor | Core i5-7400 |
| Processzor típus | Core i5 |
| Órajel | 4 x 3.00 GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Háttértár | 256 GB SSD |
| DVD olvasó | nincs |
| Operációs rendszer | Windows 10 Pro |
| Gyártó | Fujitsu |
| VGA | HD Graphics 630 |
| Audio | HD Audio |
| Hálózat | Gigabit LAN |
| HDMI | nincs |
| RAM slot | 4 (max. 64 GB) |
| Bővítő slot | PCIe3 x16/PCIe2 x4/x1 |
| SATA port | SATA-III (5) |
| M.2 SSD slot | M.2 NVMe 2280 |
| Portok | USB (10), USB-C (1), PS/2 |
| Video kimenet | DisplayPort, DVI-D |
| Tápegység | Fujitsu 280W |
| Ház típus | álló |
| Méret | 180 x 304 x 375 mm |
| Gyártói oldal | https://gzhls.at/blob/ldb/9/3/e/5/9768c5b1a7954633878ca19fbf11ddddbc1b.pdf – Esprimo P757 adatlap |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |












Értékelések
Még nincsenek értékelések.