- Csatlakozás: USB
- Gombok száma: 6
- Felbontás: 7200 DPI
- Szenzor: optikai
- LED megvilágítás: RGB
- Kábelhossz: 1.8 m
- Szín: fekete
- Méret: 124.2 × 65 × 37.6 mm
- Súly: 97 g
- Gyártó: Genius
- Modell: Scorpion M700
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
Egyéb
Genius Scorpion M700 vezetékes egér
5.390Ft
Csatlakozás: USB
Gombok száma: 6
Felbontás: 7200 DPI
Availability: 1 készleten
| Tömeg | 0.097 kg |
|---|---|
| Csatlakozás | USB |
| Gombok száma | 6 |
| Felbontás | 7200 DPI |
| Szenzor | optikai |
| LED megvilágítás | RGB |
| Kábelhossz | 1.8 m |
| Szín | fekete |
| Méret | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Súly | 97 g |
| Gyártó | Genius |
| Modell | Scorpion M700 |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |












Értékelések
Még nincsenek értékelések.