- Csatlakozás: USB
- Gombok száma: 3
- Kábelhossz: 1.8 m
- Szín: fekete
- Méret: 11, 2 x 6, 3 x 3, 6 cm
- Súly: 80, 5 g
- Gyártó: HP
- Modell: HP 125
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
Egyéb
HP 125 vezetékes egér
3.190Ft
Csatlakozás: USB
Gombok száma: 3
Kábelhossz: 1.8 m
Availability: 5 készleten
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Csatlakozás | USB |
| Gombok száma | 3 |
| Kábelhossz | 1.8 m |
| Szín | fekete |
| Méret | 11, 2 x 6, 3 x 3, 6 cm |
| Súly | 80, 5 g |
| Gyártó | HP |
| Modell | HP 125 |
| Gyártói oldal | https://www.hp.com/hu-hu/products/accessories/product-details/2100438417 – HP 125 adatlap |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.