- Processzor: Pentium Gold G5400
- Processzor típus: Pentium
- Órajel: 2 x 3.70 GHz
- RAM: 8 GB DDR4
- Háttértár: 256 GB SSD
- DVD olvasó: nincs
- Operációs rendszer: Windows 11 Pro
- Gyártó: HP
- Security chip: TPM 2.0
- VGA: UHD Graphics 610
- Audio: HD Audio
- Hálózat: Gigabit LAN
- HDMI: van
- RAM slot: 2 (max. 16 GB)
- Bővítő slot: PCIe x16, PCIe x1
- SATA port: SATA-III (3)
- M.2 SSD slot: M.2 NVMe 2280
- Portok: USB (8), SD kártyaolvasó
- Video kimenet: HDMI, VGA
- Tápegység: HP 180W 80+ Gold
- Ház típus: álló
- Méret: 17 x 33.8 x 27.75 cm
- Tápkábel: nem tartozék
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
Egyéb
HP 290 G2 Microtower számítógép
67.890Ft
Processzor: Pentium Gold G5400
Processzor típus: Pentium
Órajel: 2 x 3.70 GHz
Availability: 24 készleten
| Tömeg | 6.5 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Processzor | Pentium Gold G5400 |
| Processzor típus | Pentium |
| Órajel | 2 x 3.70 GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Háttértár | 256 GB SSD |
| DVD olvasó | nincs |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Gyártó | HP |
| Security chip | TPM 2.0 |
| VGA | UHD Graphics 610 |
| Audio | HD Audio |
| Hálózat | Gigabit LAN |
| HDMI | van |
| RAM slot | 2 (max. 16 GB) |
| Bővítő slot | PCIe x16, PCIe x1 |
| SATA port | SATA-III (3) |
| M.2 SSD slot | M.2 NVMe 2280 |
| Portok | USB (8), SD kártyaolvasó |
| Video kimenet | HDMI, VGA |
| Tápegység | HP 180W 80+ Gold |
| Ház típus | álló |
| Méret | 17 x 33.8 x 27.75 cm |
| Gyártói oldal | https://hp.it-shop.bg/uploaded/8/3/HP-290-G2-MT-DS.pdf – HP 290 G2 adatlap |
| Letöltés | https://support.hp.com/us-en/drivers/hp-290-g2-microtower-pc/21761460 – HP 290 G2 driver |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.