- Processzor: Core i5-10500
- Processzor típus: Core i5
- Órajel: 6 x 3.10 GHz
- RAM: 16 GB DDR4
- Háttértár: 512 GB SSD
- DVD olvasó: nincs
- Operációs rendszer: Windows 11 Pro
- Gyártó: HP
- Security chip: TPM 2.0
- VGA: UHD Graphics 630
- Audio: HD Audio
- Hálózat: Gigabit LAN
- HDMI: nincs
- RAM slot: 4 (max. 64 GB)
- Bővítő slot: PCIe3 x16/x4/x1
- SATA port: SATA-III (4)
- RAID támogatás: nincs
- M.2 SSD slot: M.2 NVMe 2280 (2)
- Portok: USB (10), USB-C (1), soros
- Video kimenet: DisplayPort (2)
- Tápegység: 260W 80+ Platinum
- Ház típus: álló
- Méret: 37 x 30.8 x 16.8 cm
- Tápkábel: nem tartozék
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
- Ezt a mennyiséget nem tudja a kosarába tenni, 1 van készleten, ebből 1 a kosarában. Kosár
Egyéb
HP EliteDesk 800 G6 Tower számítógép
203.290Ft
Processzor: Core i5-10500
Processzor típus: Core i5
Órajel: 6 x 3.10 GHz
Availability: 10 készleten
| Tömeg | 10.0 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Processzor | Core i5-10500 |
| Processzor típus | Core i5 |
| Órajel | 6 x 3.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Háttértár | 512 GB SSD |
| DVD olvasó | nincs |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Gyártó | HP |
| Security chip | TPM 2.0 |
| VGA | UHD Graphics 630 |
| Audio | HD Audio |
| Hálózat | Gigabit LAN |
| HDMI | nincs |
| RAM slot | 4 (max. 64 GB) |
| Bővítő slot | PCIe3 x16/x4/x1 |
| SATA port | SATA-III (4) |
| RAID támogatás | nincs |
| M.2 SSD slot | M.2 NVMe 2280 (2) |
| Portok | USB (10), USB-C (1), soros |
| Video kimenet | DisplayPort (2) |
| Tápegység | 260W 80+ Platinum |
| Ház típus | álló |
| Méret | 37 x 30.8 x 16.8 cm |
| Gyártói oldal | https://pcb.inc.hp.com/dc/api/productsheet/eu-en/2100376259/pdf/1D2X2EA.pdf – 800 G6 TWR adatlap |
| Letöltés | https://support.hp.com/hu-hu/drivers/hp-elitedesk-800-g6-tower-pc/model/38819856?sku=3A9G5EC&serialnumber=CZC239BL9J – 800 G6 TWR driver |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.