- Processzor: Pentium Gold G5400T
- Processzor típus: Pentium
- Órajel: 2 x 3.10 GHz
- RAM: 8 GB DDR4
- Háttértár: 256 GB SSD
- DVD olvasó: nincs
- Operációs rendszer: Windows 11 Pro
- Gyártó: HP
- Security chip: TPM 2.0
- VGA: UHD Graphics 610
- Audio: HD Audio
- Hálózat: Gigabit LAN
- HDMI: nincs
- RAM slot: 2 (max. 32 GB SO-DIMM)
- M.2 SSD slot: M.2 NVMe 2280
- Portok: USB (6)
- Video kimenet: DisplayPort (2)
- Tápegység: 65W adapter (tartozék)
- Ház típus: mini
- Méret: 17.7 x 17.5 x 3.4 cm
- Tápkábel: tartozék
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
- Típus: Mini PC
Egyéb
HP ProDesk 400 G4 Desktop Mini számítógép
61.790Ft
Processzor: Pentium Gold G5400T
Processzor típus: Pentium
Órajel: 2 x 3.10 GHz
Availability: 26 készleten
| Tömeg | 2.5 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Processzor | Pentium Gold G5400T |
| Processzor típus | Pentium |
| Órajel | 2 x 3.10 GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Háttértár | 256 GB SSD |
| DVD olvasó | nincs |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Gyártó | HP |
| Security chip | TPM 2.0 |
| VGA | UHD Graphics 610 |
| Audio | HD Audio |
| Hálózat | Gigabit LAN |
| HDMI | nincs |
| RAM slot | 2 (max. 32 GB SO-DIMM) |
| M.2 SSD slot | M.2 NVMe 2280 |
| Portok | USB (6) |
| Video kimenet | DisplayPort (2) |
| Tápegység | 65W adapter (tartozék) |
| Ház típus | mini |
| Méret | 17.7 x 17.5 x 3.4 cm |
| Gyártói oldal | https://media.flixcar.com/f360cdn/HP-3755925662-4aa7-2961eee.pdf – HP 400 G4 DM adatlap |
| Letöltés | https://support.hp.com/ph-en/drivers/hp-prodesk-400-g4-desktop-mini-pc/21351205 – HP 400 G4 DM driver |
| Tápkábel | tartozék |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |
| Típus | Mini PC |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.