- Kijelző: 24″ (1920×1200)
- Kijelző típus: LED
- Panel típus: IPS
- Válaszidő: 6 ms
- Fényerő: 300 cd/m2
- Kontrasztarány: 1000:1
- Video bemenet: DisplayPort (in/out), DVI-D, HDMI,
- Egyéb portok: USB, USB-C, fejhallgató
- Hangszóró: nincs
- Elforgatható kijelző: igen
- Konzolos rögzítés: 100×100 mm
- Fogyasztás: 40.0 W
- Tápkábel: nem tartozék
- Minőségi kategória: Hibátlan „A” kategória
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
- Gyártó: HP
Egyéb
HP Z24n G2 monitor
35.890Ft
Kijelző: 24″ (1920×1200)
Kijelző típus: LED
Panel típus: IPS
Availability: 2 készleten
| Tömeg | 9.9 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Kijelző | 24" (1920×1200) |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Válaszidő | 6 ms |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Video bemenet | DisplayPort (in/out), DVI-D, HDMI, |
| Egyéb portok | USB, USB-C, fejhallgató |
| Hangszóró | nincs |
| Elforgatható kijelző | igen |
| Konzolos rögzítés | 100×100 mm |
| Fogyasztás | 40.0 W |
| Gyártói oldal | https://h20195.www2.hp.com/v2/getpdf.aspx/c05738235.pdf?ver=1.0 – Z24n G2 adatlap |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Minőségi kategória | Hibátlan "A" kategória |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.