- Kijelző: 24″ (1920×1200)
- Kijelző típus: LED
- Panel típus: IPS
- Válaszidő: 8 ms
- Fényerő: 300 cd/m2
- Kontrasztarány: 1000:1
- Video bemenet: DP, DVI, HDMI, MiniDP
- Egyéb portok: USB 3.0 (4)
- Hangszóró: nincs
- Elforgatható kijelző: igen
- Konzolos rögzítés: 100×100 mm
- Fogyasztás: 36W
- Tápkábel: tartozék
- Minőségi kategória: Hibátlan „A” kategória
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
- Gyártó: HP
Egyéb
HP Z24n monitor
27.590Ft
Kijelző: 24″ (1920×1200)
Kijelző típus: LED
Panel típus: IPS
Availability: 10 készleten
| Tömeg | 6.0 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Kijelző | 24" (1920×1200) |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Válaszidő | 8 ms |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Video bemenet | DP, DVI, HDMI, MiniDP |
| Egyéb portok | USB 3.0 (4) |
| Hangszóró | nincs |
| Elforgatható kijelző | igen |
| Konzolos rögzítés | 100×100 mm |
| Fogyasztás | 36W |
| Gyártói oldal | https://media.flixcar.com/f360cdn/HP-1458812999-4aa5-7714eeap.pdf – HP Z24n adatlap |
| Tápkábel | tartozék |
| Minőségi kategória | Hibátlan "A" kategória |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.