- Gyártó: Akyga
- Modell: AK-ND-01
- Feszültség: 19V
- Áramerősség: 3.42A
- Teljesítmény: 65W
- Kábelhossz: 1.2 m
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
Egyéb
Laptop töltő utángyártott Akyga AK-ND-01 Toshiba
5.090Ft
Gyártó: Akyga
Modell: AK-ND-01
Feszültség: 19V
Availability: 2 készleten
| Tömeg | 0.25 kg |
|---|---|
| Export Condition | new |
| Gyártó | Akyga |
| Modell | AK-ND-01 |
| Feszültség | 19V |
| Áramerősség | 3.42A |
| Teljesítmény | 65W |
| Kábelhossz | 1.2 m |
| Gyártói oldal | https://hu.akyga.com/termekek/18-tapegyseg-ak-nd-01-19v-3-42a-65w-5-5-x-2-5-mm.html – AK-ND-01 adatlap |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.