- Processzor: Core i7-8700
- Processzor típus: Core i7
- Órajel: 6 x 3.20 GHz
- RAM: 16 GB DDR4
- Háttértár: 512 GB SSD
- DVD olvasó: nincs
- Operációs rendszer: Windows 11 Pro
- Gyártó: Lenovo
- VGA: UHD Graphics 630
- Audio: HD Audio
- Hálózat: Gigabit LAN
- HDMI: nincs
- RAM slot: 4 (max. 64 GB)
- Bővítő slot: PCIe x16/ x4/ x1
- SATA port: SATA-III (4)
- RAID támogatás: nincs
- M.2 SSD slot: M.2 NVMe 2280
- Portok: USB (8), soros
- Video kimenet: DisplayPort (2), VGA
- Tápegység: 180W 80+ Bronze
- Ház típus: álló
- Méret: 165 x 321.35 x 410.25 mm
- Tápkábel: nem tartozék
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
Számítógépek
Lenovo ThinkCentre M920T számítógép
149.390Ft
Processzor: Core i7-8700
Processzor típus: Core i7
Órajel: 6 x 3.20 GHz
Availability: 5 készleten
| Tömeg | 8.0 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Processzor | Core i7-8700 |
| Processzor típus | Core i7 |
| Órajel | 6 x 3.20 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Háttértár | 512 GB SSD |
| DVD olvasó | nincs |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Gyártó | Lenovo |
| VGA | UHD Graphics 630 |
| Audio | HD Audio |
| Hálózat | Gigabit LAN |
| HDMI | nincs |
| RAM slot | 4 (max. 64 GB) |
| Bővítő slot | PCIe x16/ x4/ x1 |
| SATA port | SATA-III (4) |
| RAID támogatás | nincs |
| M.2 SSD slot | M.2 NVMe 2280 |
| Portok | USB (8), soros |
| Video kimenet | DisplayPort (2), VGA |
| Tápegység | 180W 80+ Bronze |
| Ház típus | álló |
| Méret | 165 x 321.35 x 410.25 mm |
| Gyártói oldal | https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/ThinkCentre/ThinkCentre_M920_Tower/ThinkCentre_M920_Tower_Spec.pdf – M920T adatlap |
| Letöltés | |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |










Értékelések
Még nincsenek értékelések.