- Kijelző: 27″ (2560×1440)
- Kijelző típus: LED
- Panel típus: IPS
- Válaszidő: 4 ms
- Fényerő: 350 cd/m2
- Kontrasztarány: 1000:1
- Video bemenet: DisplayPort (in/out), HDMI (2)
- Egyéb portok: USB 3.0, USB-C 3.1
- Hangszóró: nincs
- Elforgatható kijelző: igen
- Konzolos rögzítés: 100×100 mm
- Fogyasztás: 38W
- Tápkábel: nem tartozék
- Minőségi kategória: Hibátlan „A” kategória
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
- Gyártó: Lenovo
- Ezt a mennyiséget nem tudja a kosarába tenni, 1 van készleten, ebből 1 a kosarában. Kosár
Egyéb
Lenovo Thinkvision P27H-10 monitor
60.290Ft
Kijelző: 27″ (2560×1440)
Kijelző típus: LED
Panel típus: IPS
Availability: 6 készleten
| Tömeg | 7.0 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Kijelző | 27" (2560×1440) |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Válaszidő | 4 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Video bemenet | DisplayPort (in/out), HDMI (2) |
| Egyéb portok | USB 3.0, USB-C 3.1 |
| Hangszóró | nincs |
| Elforgatható kijelző | igen |
| Konzolos rögzítés | 100×100 mm |
| Fogyasztás | 38W |
| Gyártói oldal | https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/ThinkVision/ThinkVision_P27h_10/ThinkVision_P27h_Spec.pdf – P27h-10 adatlap |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Minőségi kategória | Hibátlan "A" kategória |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lenovo |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.