- Csatlakozás: USB
- Gombok száma: 3
- Felbontás: 1000 DPI
- Szenzor: optikai
- Kábelhossz: 1.8 m
- Szín: fekete
- Anyag: műanyag
- Méret: 113 x 62 x 38 mm
- Súly: 90 g
- Gyártó: Logitech
- Modell: B100
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
Egyéb
Logitech B100 vezetékes egér
2.790Ft
Csatlakozás: USB
Gombok száma: 3
Felbontás: 1000 DPI
Availability: 3 készleten
| Tömeg | 0.09 kg |
|---|---|
| Csatlakozás | USB |
| Gombok száma | 3 |
| Felbontás | 1000 DPI |
| Szenzor | optikai |
| Kábelhossz | 1.8 m |
| Szín | fekete |
| Anyag | műanyag |
| Méret | 113 x 62 x 38 mm |
| Súly | 90 g |
| Gyártó | Logitech |
| Modell | B100 |
| Gyártói oldal | https://www.logitech.com/en-us/products/mice/b100-usb-business-mouse.910-006061.html – Logitech B100 adatlap |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.