- Csatlakozó 1: micro HDMI dugó
- Csatlakozó 2: HDMI aljzat
- Típus: Monitor
- Gyártó: Delock
- Modell: 65391
- Kábelhossz: 23 cm
- Max. felbontás: 1920×1200 60 Hz
- Szín: fekete
- Állapot: új
Egyéb
Micro HDMI-HDMI kábel 23cm Delock 65391
2.490Ft
Csatlakozó 1: micro HDMI dugó
Csatlakozó 2: HDMI aljzat
Típus: Monitor
Availability: 3 készleten
| Tömeg | 0.03 kg |
|---|---|
| Export Condition | new |
| Csatlakozó 1 | micro HDMI dugó |
| Csatlakozó 2 | HDMI aljzat |
| Típus | Monitor |
| Gyártó | Delock |
| Modell | 65391 |
| Kábelhossz | 23 cm |
| Max. felbontás | 1920×1200 60 Hz |
| Szín | fekete |
| Gyártói oldal | https://www.delock.com/produkt/65391/merkmale.html?setLanguage=un – Delock adatlap |
| Állapot | új |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.