- Kijelző: 24″ (2560×1440)
- Kijelző típus: LED
- Panel típus: IPS
- Válaszidő: 5 ms
- Fényerő: 350 cd/m2
- Kontrasztarány: 1000:1
- Video bemenet: DisplayPort (in/out), HDMI
- Egyéb portok: USB, USB-C, fejhallgató
- Hangszóró: nincs
- Elforgatható kijelző: igen
- Konzolos rögzítés: 100×100 mm
- Fogyasztás: 19.0 W
- Tápkábel: nem tartozék
- Minőségi kategória: Erősen szépséghibás (B)
- Állapot: használt
- Garancia: 2 év
- Gyártó: Samsung
- Ezt a mennyiséget nem tudja a kosarába tenni, 1 van készleten, ebből 1 a kosarában. Kosár
Egyéb
Samsung S24A6000UCU QHD monitor („B” kat.)
18.690Ft
Kijelző: 24″ (2560×1440)
Kijelző típus: LED
Panel típus: IPS
Availability: 1 készleten
| Tömeg | 6.4 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Kijelző | 24" (2560×1440) |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Video bemenet | DisplayPort (in/out), HDMI |
| Egyéb portok | USB, USB-C, fejhallgató |
| Hangszóró | nincs |
| Elforgatható kijelző | igen |
| Konzolos rögzítés | 100×100 mm |
| Fogyasztás | 19.0 W |
| Gyártói oldal | https://cdn.e-misija.si/pdf/S24A600UCU.pdf – S60UA adatlap |
| Tápkábel | nem tartozék |
| Minőségi kategória | Erősen szépséghibás (B) |
| Állapot | használt |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Samsung |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.