- Gyártó: Silverline
- Modell: KB-MM818
- Kiosztás: magyar
- Csatlakozás: USB
- Funkcióbillentyűk: vannak (12)
- Kábelhossz: 1.5 m
- Méret: 160 x 43.5 x 30 mm
- Szín: fekete
- Állapot: új
Egyéb
Silverline KB-MM818 vezetékes billentyűzet
2.490Ft
Gyártó: Silverline
Modell: KB-MM818
Kiosztás: magyar
Availability: 8 készleten
| Tömeg | 1.0 kg |
|---|---|
| Gyártó | Silverline |
| Modell | KB-MM818 |
| Kiosztás | magyar |
| Csatlakozás | USB |
| Funkcióbillentyűk | vannak (12) |
| Kábelhossz | 1.5 m |
| Méret | 160 x 43.5 x 30 mm |
| Szín | fekete |
| Állapot | új |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.