- Gyártó: Cooler Master
- Model: RS4-400-PSAR-I3
- Típus: ATX
- Minősítés: nincs
- Hatékonyság: 70%
- Teljesítmény: 400W
- Ventillátor méret: 12 cm
- Moduláris: nem
- ATX csatlakozó: 20+4 PIN
- 8 PIN EPS (4+4): van
- 12V csatlakozó: nincs
- PCIe 6 PIN csatlakozó: 1
- PCIe 6+2 PIN csatlakozó: nincs
- SATA csatlakozó: 4
- Molex csatlakozó: 3
- Floppy csatlakozó: van
- Méret: 140 x 150 x 86 mm
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
400W tápegység Cooler Master RS4-400-PSAR-I3
4.690Ft
Gyártó: Cooler Master
Model: RS4-400-PSAR-I3
Típus: ATX
Availability: 6 készleten
| Tömeg | 1.5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Cooler Master |
| Model | RS4-400-PSAR-I3 |
| Típus | ATX |
| Minősítés | nincs |
| Hatékonyság | 70% |
| Teljesítmény | 400W |
| Ventillátor méret | 12 cm |
| Moduláris | nem |
| ATX csatlakozó | 20+4 PIN |
| 8 PIN EPS (4+4) | van |
| 12V csatlakozó | nincs |
| PCIe 6 PIN csatlakozó | 1 |
| PCIe 6+2 PIN csatlakozó | nincs |
| SATA csatlakozó | 4 |
| Molex csatlakozó | 3 |
| Floppy csatlakozó | van |
| Méret | 140 x 150 x 86 mm |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.