- Gyártó: FSP
- Model: FSP350-60EPN
- Típus: ATX
- Minősítés: 80 Plus Bronze
- Hatékonyság: 80%
- Teljesítmény: 350W
- Ventillátor méret: 12 cm
- Moduláris: nem
- ATX csatlakozó: 20+4 PIN
- 8 PIN EPS (4+4): nincs
- 12V csatlakozó: 1
- PCIe 6 PIN csatlakozó: nincs
- PCIe 6+2 PIN csatlakozó: nincs
- SATA csatlakozó: 2
- Molex csatlakozó: 2
- Floppy csatlakozó: nincs
- Méret: 140 x 150 x 86 mm
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
350W tápegység FSP350-60EPN(80) 80+ Bronze
4.590Ft
Gyártó: FSP
Model: FSP350-60EPN
Típus: ATX
Availability: 8 készleten
| Tömeg | 1.7 kg |
|---|---|
| Gyártó | FSP |
| Model | FSP350-60EPN |
| Típus | ATX |
| Minősítés | 80 Plus Bronze |
| Hatékonyság | 80% |
| Teljesítmény | 350W |
| Ventillátor méret | 12 cm |
| Moduláris | nem |
| ATX csatlakozó | 20+4 PIN |
| 8 PIN EPS (4+4) | nincs |
| 12V csatlakozó | 1 |
| PCIe 6 PIN csatlakozó | nincs |
| PCIe 6+2 PIN csatlakozó | nincs |
| SATA csatlakozó | 2 |
| Molex csatlakozó | 2 |
| Floppy csatlakozó | nincs |
| Méret | 140 x 150 x 86 mm |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.