- Gyártó: LC-Power
- Model: LC420H-12
- Típus: ATX
- Teljesítmény: 420W
- Ventillátor méret: 12 cm
- Moduláris: nem
- ATX csatlakozó: 20+4 PIN
- 12V csatlakozó: 1
- PCIe 6 PIN csatlakozó: nincs
- PCIe 6+2 PIN csatlakozó: nincs
- SATA csatlakozó: 4
- Molex csatlakozó: 2
- Floppy csatlakozó: van
- Méret: 140 x 150 x 87 mm
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
420W tápegység LC-Power LC420H-12
4.690Ft
Gyártó: LC-Power
Model: LC420H-12
Típus: ATX
Availability: 12 készleten
| Tömeg | 1.5 kg |
|---|---|
| Gyártó | LC-Power |
| Model | LC420H-12 |
| Típus | ATX |
| Teljesítmény | 420W |
| Ventillátor méret | 12 cm |
| Moduláris | nem |
| ATX csatlakozó | 20+4 PIN |
| 12V csatlakozó | 1 |
| PCIe 6 PIN csatlakozó | nincs |
| PCIe 6+2 PIN csatlakozó | nincs |
| SATA csatlakozó | 4 |
| Molex csatlakozó | 2 |
| Floppy csatlakozó | van |
| Méret | 140 x 150 x 87 mm |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |
| Gyártói oldal | https://www.lc-power.com/en/lc420h-12-v1-3/ – LC420H-12 adatlap |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.