- Gyártó: Delta
- Model: GPS-300JB
- Típus: ATX
- Minősítés: 80 Plus Bronze
- Hatékonyság: 85%
- Teljesítmény: 300W
- Ventillátor méret: 8 cm
- Moduláris: nem
- ATX csatlakozó: 24 PIN
- 8 PIN EPS (4+4): nincs
- 12V csatlakozó: 1
- PCIe 6 PIN csatlakozó: nincs
- PCIe 6+2 PIN csatlakozó: nincs
- SATA csatlakozó: 4
- Molex csatlakozó: 2
- Floppy csatlakozó: van
- Méret: 140 x 150 x 86 mm
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
300W tápegység Delta GPS-300JB 80+ Bronze
3.490Ft
Gyártó: Delta
Model: GPS-300JB
Típus: ATX
Availability: 28 készleten
| Tömeg | 2.0 kg |
|---|---|
| Gyártó | Delta |
| Model | GPS-300JB |
| Típus | ATX |
| Minősítés | 80 Plus Bronze |
| Hatékonyság | 85% |
| Teljesítmény | 300W |
| Ventillátor méret | 8 cm |
| Moduláris | nem |
| ATX csatlakozó | 24 PIN |
| 8 PIN EPS (4+4) | nincs |
| 12V csatlakozó | 1 |
| PCIe 6 PIN csatlakozó | nincs |
| PCIe 6+2 PIN csatlakozó | nincs |
| SATA csatlakozó | 4 |
| Molex csatlakozó | 2 |
| Floppy csatlakozó | van |
| Méret | 140 x 150 x 86 mm |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |
| Gyártói oldal | https://www.clearesult.com/80plus/certified-psus/Delta-Electronics-Inc/GPS-300JB-A-115V-Internal-11497 – GPS-300JB adatlap |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.