- Csatlakozás: vezeték nélküli
- Gombok száma: 3
- Felbontás: 1200 DPI
- Szenzor: optikai
- Szín: fekete
- Elem: AA 1.5V (tartozék)
- Anyag: műanyag
- Méret: 59.1 x 105 x 37.6 mm
- Súly: 51 g
- Gyártó: Genius
- Modell: NX-7000X
- Állapot: új
- Garancia: 1 év
Egyéb
Genius NX-7000X vezeték nélküli egér
3.190Ft
Csatlakozás: vezeték nélküli
Gombok száma: 3
Felbontás: 1200 DPI
Availability: 4 készleten
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Export Condition | new |
| Csatlakozás | vezeték nélküli |
| Gombok száma | 3 |
| Felbontás | 1200 DPI |
| Szenzor | optikai |
| Szín | fekete |
| Elem | AA 1.5V (tartozék) |
| Anyag | műanyag |
| Méret | 59.1 x 105 x 37.6 mm |
| Súly | 51 g |
| Gyártó | Genius |
| Modell | NX-7000X |
| Gyártói oldal | https://www.geniusnet.com/en/products/view/nx_7000x – NX-7000X adatlap |
| Állapot | új |
| Garancia | 1 év |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.