- Memória: 2 GB GDDR5
- GPU: nVidia
- Memória busz: 128 bit
- Video kimenet: Mini DisplayPort (4)
- Max. felbontás: 5120×2880
- Memória órajel: 1252 MHz
- GPU órajel: 1266 MHz
- DirectX: 12.0
- Shader model: 5.1
- Open GL: 4.5
- Kártya méret: normál magasság
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
nVidia Quadro P620 videokártya
16.790Ft
Memória: 2 GB GDDR5
GPU: nVidia
Memória busz: 128 bit
Availability: 40 készleten
| Tömeg | 0.3 kg |
|---|---|
| Memória | 2 GB GDDR5 |
| GPU | nVidia |
| Memória busz | 128 bit |
| Video kimenet | Mini DisplayPort (4) |
| Max. felbontás | 5120×2880 |
| Memória órajel | 1252 MHz |
| GPU órajel | 1266 MHz |
| DirectX | 12.0 |
| Shader model | 5.1 |
| Open GL | 4.5 |
| Kártya méret | normál magasság |
| Gyártói oldal | https://www.nvidia.com/content/dam/en-zz/Solutions/design-visualization/quadro-product-literature/quadro-pascal-p620-data-sheet-593981-us-nv-r3-web.pdf – Quadro P620 adatlap |
| Letöltés | https://www.nvidia.com/en-us/drivers/details/236170/ – Quadro P620 driver |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.