- Memória: 16 GB GDDR6
- GPU: nVidia
- Memória busz: 256 bit
- Video kimenet: DisplayPort 1.4 (4)
- Max. felbontás: 2x 7680×4320 @ 60 Hz
- Memória órajel: 1750 MHz
- GPU órajel: 1620 MHz
- DirectX: 12
- Shader model: 5.1
- Open GL: 4.5
- Kártya méret: normál magasság (dual slot)
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
nVidia Quadro RTX 5000 vidokártya
272.790Ft
Memória: 16 GB GDDR6
GPU: nVidia
Memória busz: 256 bit
Availability: 4 készleten
| Tömeg | 3.0 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Memória | 16 GB GDDR6 |
| GPU | nVidia |
| Memória busz | 256 bit |
| Video kimenet | DisplayPort 1.4 (4) |
| Max. felbontás | 2x 7680×4320 @ 60 Hz |
| Memória órajel | 1750 MHz |
| GPU órajel | 1620 MHz |
| DirectX | 12 |
| Shader model | 5.1 |
| Open GL | 4.5 |
| Kártya méret | normál magasság (dual slot) |
| Gyártói oldal | https://www.nvidia.com/content/dam/en-zz/Solutions/design-visualization/quadro-product-literature/quadro-rtx-5000-data-sheet-us-nvidia-704120-r4-web.pdf – RTX5000 adatlap |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.