- Memória: 4 GB GDDR5
- GPU: AMD
- Memória busz: 128 bit
- Video kimenet: DisplayPort, Mini Displayport (2)
- Memória órajel: 1500 MHz
- GPU órajel: 1100 MHz
- DirectX: 12
- Shader model: 6.7
- Open GL: 4.6
- Kártya méret: normál magasság
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
AMD Radeon RX550 Dell videokártya
18.290Ft
Memória: 4 GB GDDR5
GPU: AMD
Memória busz: 128 bit
Availability: 37 készleten
| Tömeg | 0.3 kg |
|---|---|
| Export Condition | used |
| Memória | 4 GB GDDR5 |
| GPU | AMD |
| Memória busz | 128 bit |
| Video kimenet | DisplayPort, Mini Displayport (2) |
| Memória órajel | 1500 MHz |
| GPU órajel | 1100 MHz |
| DirectX | 12 |
| Shader model | 6.7 |
| Open GL | 4.6 |
| Kártya méret | normál magasság |
| Letöltés | https://www.amd.com/en/support/downloads/drivers.html/graphics/radeon-600-500-400/radeon-rx-500-series/radeon-rx-550.html – RX550 driver |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |








Értékelések
Még nincsenek értékelések.