- Memória: 4 GB GDDR3
- GPU: AMD
- Memória busz: 128 bit
- Video kimenet: DisplayPort, DVI-I
- Memória órajel: 1000 MHz
- GPU órajel: 1000 MHz
- DirectX: 12
- Shader model: 6.5
- Open GL: 4.6
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
AMD Radeon R7 350X videokártya
17.190Ft
Memória: 4 GB GDDR3
GPU: AMD
Memória busz: 128 bit
Availability: 31 készleten
| Tömeg | 0.2 kg |
|---|---|
| Memória | 4 GB GDDR3 |
| GPU | AMD |
| Memória busz | 128 bit |
| Video kimenet | DisplayPort, DVI-I |
| Memória órajel | 1000 MHz |
| GPU órajel | 1000 MHz |
| DirectX | 12 |
| Shader model | 6.5 |
| Open GL | 4.6 |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.