- Memória: 3 GB GDDR5
- GPU: nVidia
- Memória busz: 192 bit
- Video kimenet: DisplayPort (2), DVI-I
- Max. felbontás: 3840×2160
- Memória órajel: 1404 MHz
- GPU órajel: 810 MHz
- DirectX: 11
- Shader model: 5.0
- Open GL: 4.4
- Kártya méret: normál magasság
- Állapot: használt
- Garancia: 1 év
Egyéb
nVidia Quadro K4000 videokártya
44.790Ft
Memória: 3 GB GDDR5
GPU: nVidia
Memória busz: 192 bit
Availability: 36 készleten
| Tömeg | 0.4 kg |
|---|---|
| Memória | 3 GB GDDR5 |
| GPU | nVidia |
| Memória busz | 192 bit |
| Video kimenet | DisplayPort (2), DVI-I |
| Max. felbontás | 3840×2160 |
| Memória órajel | 1404 MHz |
| GPU órajel | 810 MHz |
| DirectX | 11 |
| Shader model | 5.0 |
| Open GL | 4.4 |
| Kártya méret | normál magasság |
| Gyártói oldal | https://www.nvidia.com/content/PDF/data-sheet/DS_NV_Quadro_K4000_OCT13_NV_US_LR.pdf – Quadro K4000 adatlap |
| Letöltés | https://www.nvidia.com/en-us/drivers/details/228838/ – Quadro K4000 driver |
| Állapot | használt |
| Garancia | 1 év |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.